Pravidelným krtkovaním predídeš katastrofe

Krtkovanie kanalizácií až do 100 metrov

Upchatá kanalizácia je naozaj nemilá pohroma. Odpadová voda sa leje kam nemá a každý to nielen, že vidí, ale aj cíti. Krtkovacia firma AB Krtkovanie tento problém dokáže hravo vyriešiť takmer po celom južnom a západnom Slovensku, v mestách i v obciach. Dlhou hadicou s prúdom vody a vysokotlakovým čerpadlom dokáže do potrubia zasunúť až do 100 metrov. Rovnako sa dá spraviť aj monitoring kanalizačného potrubia, ktorý ukáže, kde konkrétne je napríklad potrubie poškodené.

kúpelňa s vaňou

Krtkovanie odpadových potrubí v bytoch, domoch, kanceláriách

Okrem rozsiahlych kanalizačných systémov a rúr dokáže krtkovacia firma vyriešiť aj upchaté systémy v domácnostiach, domoch, malých firmách, prevádzkach a podobne. Veď odtoky máme takmer všade a odpadové vody sú zanesené aj napriek sitkám, ktoré väčšie nečistoty zachytávajú. Najmä mastnota, tá sa usádza a vytvára ďalšie a ďalšie usadeniny. Po rokoch sa zrazu stane, že sa voda v umývadle jednoducho ani nepohne. Čo teraz s tým? Treba naliať do umývadla litre chemikálií? Skúste radšej zavolať krtkovaciu spoločnosť AB Krtkovanie. Váš problém vyrieši.

umývadlo a ruky

Krtkovanie cena

AB Krtkovanie má najlacnejšie ceny a dopravu si neúčtuje, čo robí konečnú sumu ešte zaujímavejšou. Množstvo spokojných zákazníkov vám to iste potvrdí. Cena sa určuje na každý konkrétny prípad, väčšinou podľa daného úkonu, jeho zložitosti a metrov čistenia. Predbežnú cenu iste zistíte po zavolaní na číslo firmy.

Ako si objednám krtkovanie ?

Krtkovanie si môžete najrýchlejšie objednať telefonicky na mobilných číslach na web stránke firmy. Pokiaľ chcete, môžete sa informovať aj cez web kontaktný formulár alebo e-mailom. Váš problém bude čoskoro už len minulosťou, alebo môžete investovať do prevencie, ktorá je naozaj vždy lepšia, než nutnosť následnej „liečby“ vášho potrubia.