Sklenené sprchové zásteny sú ultra moderným prvkom

Aký materiál je v dnešnej dobe najviac moderný ? Mnohí by odpovedali, že SKLO. Sklo sa v obľube používa v modernej architektúre i v interiérovom dizajne. Jedinečné vlastnosti, ktoré sklo má, sa jednoducho nedajú prehliadnuť. Okrem toho jeho číre a čisté priehľadné kvality sú naozaj oceňované a žiadané. Vie pôsobiť moderne i luxusne. V kombinácii s ďalšími materiálmi je jednoducho skvelé!

walk in sprchovy skleneny kut

Aj vaša kúpeľňa môže mať luxusný nádych

Kto by nechcel luxus v kúpeľni. Kúpeľňa musí vyzerať dobre, je to jedna z kvalitatívnych požiadaviek každého priestoru. Ak máte sprchový kút, alebo si ho chcete nechať urobiť, dá sa realizovať rôznymi spôsobmi. Obzvlášť, ak ide o rodinný dom alebo moderný apartmán možností je možno viacero. Snáď „ultra“ moderné sú sklenené sprchové kúty, do ktorých sa len pohodlne vchádza a v krásnom priestore sklenenej sprchy nájdete priam wellness pocit aj u seba doma. Sklenená zastena sa dá použiť napríklad práve do týchto walk-in sprchových kútov. Moderné prevedenia sprchových kútov a boxov stojí za zváženie. Skvele vyzerajú a doprajú vám pohodlie a dostatok priestoru pri sprchovaní. Sklo sa spája bez rámov, čo ešte znásobuje elegantný dojem z celého sprchového priestoru.

kupelna so sklenenou zastenou

Sklenené zásteny vám kvalitne vyrobia a namontujú aj vo firme LMmont. Stačí firmu osloviť a napísať požiadavku alebo otázku na to, čo by ste chceli. Prípadne požiadajte priamo o nezáväznú cenovú kalkuláciu na mieru práve pre vás. Jednotlivé referencie v podobe fotografií z realizácií sklenených zásten nájdete na ich webe alebo na linku v tomto článku. Určite vás osloví, ako esteticky, elegantne a moderne sklenená zástena na sprchovanie vyzerá. Jednoduchá je i jej údržba. Tak urobte svoj priestor každodenným wellnessom a rajom pre relaxovanie. Krásny interiér vám dodá viac pohodlia a uvoľnenia, a tým pádom aj viac energie pre seba.