Indické umenie

Tantra Magictantra alebo tantrizmus je náboženstvo pochádzajúce zo starovekej Indie, ktoré je zároveň aj filozofiou a určitým druhom meditácie a tiež životným štýlom. Odhaduje sa, že vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov, no v tomto dátume sa viaceré zdroje nezhodujú. Niekoľko zdrojov uvádza, že tantrizmus tu bol už oveľa dlhšie ako by sa mohlo stať, a to z toho dôvodu, že ľudia, ktorí mali tú výsadu spoznávať a obhajovať toto náboženstvo museli držať v tajnosti v kruhu blízkych ľudí a nemohlo sa teda dostať na svetlo spoločnosti.

žena

Toto náboženstvo si aj v súčasnosti získava množstvo nasledovníkov a prívržencov, a to predovšetkým vďaka unikátnym myšlienkam, ktoré hlása a taktiež niekoľkým základným stavebným kameňom, ktoré prebralo od dvoch omnoho viac populárnejších a počtom nasledovníkov podstatne väčších náboženstiev. Toto náboženstvo sa preslávilo hlavne vďaka tantrickej masáži, ktoré robia ľudí šťastnejšími a učia ich sebaláske a rešpektovaniu všetkého živého na vôkol nás. V súčasnosti sa však stále nájdu ľudia, ktorí tieto masáže neschvaľujú, a to predovšetkým kvôli nepravdivým informáciám, ktoré sa o nich šíria a ktorým ľudia uveria skôr, ako by sa unúvali zistiť pravdu o skutočnom priebehu týchto masáží a o ich skutočnej podstate.

žena

Najpopulárnejšie sú tieto masáže stále na ďalekom východe, avšak nie priamo v Indii, ale aj v Ázii a v blízkych okolitých krajinách. V súčasnosti sú tieto masáže a náboženstvo známe po celom svete rovnako tak aj u nás. Dokonca aj u nás na Slovensku môžete nájsť niekoľko tantrických masážnych salónoch, v ktorom sú tieto tantrické masáže vykonávané vyškolenými masérkami. Rezervácia na takúto masáž prebieha viac menej vždycky prostredníctvom online formulára, a to priamo na stránke masážneho tantrického salóna, ktorý ste si zvolili. Je vhodné a potrebné informovať sa o pravidlách takýchto masáží.