Spoločné činnosti mužov a žien, ktoré si však chlapi nikdy nepriznajú

Existuje veľmi veľa vecí, ktoré majú žena a muži spoločné. Potom sú tu však také, ktoré sa rozdeľujú výhradne na ženské alebo mužské. Nie vždy to ale platí. Sú situácie, ktoré sú považované čisto za dievčenského charakteru, no robia ich aj muži. Ktorý chlap by si to ale priznal?
Ohováranie. Ženy nie sú jediné, ktoré poznajú a šíria klebety. Muži sú práve naopak koľkokrát klebetnejší ako ženy. Stačí im len skupina priateľov, pivo, a dokážu rozobrať všetkých ostatných priateľov, kolegov, alebo členov rodiny.
Nakupovanie. Áno, aj muži si potrpia na tom, čo majú na sebe. Niekedy sú dokonca schopní stráviť v obchode viac času ako ženy.

muž

Starostlivosť o pleť. V tejto dobe nie je vôbec nič zvláštne na tom, ak vám muž povie, že bol u kozmetičky. Koľkokrát sa muži o svoju pleť starajú oveľa precíznejšie ako ženy, používajú rôzne masky, peelingy, a podobné záležitosti, len aby sa zapáčili svojmu okoliu. Predsa každý muž sa chce ženám páčiť.
S týmto takisto súvisí aj používanie rôznych krémov na jemnú alebo suchú pokožku, alebo používanie priateľkiných sprchových gélov. Kto by im predsa odolal, keď tak úžasne voňajú?
Romantické filmy. Z tohto žánru preferujú hlavne romantické komédie, a aj keď si to odmietajú priznať, aj oni majú občas chuť na ozajstnú romantiku. A pritom sa tvária, že tieto filmy pozerajú s priateľkami nasilu. Nie vo všetkých prípadoch to tak ale musí byť.
Fotenie. Ženy nie sú jediné, ktoré si rady robia či už fotky pri zrkadle, alebo prednou kamerou. Muži takisto majú v galérii plno svojich fotiek, či už tváre, alebo tela.

pánská jízda

Spievanie. Veľmi veľa mužov si tiež po sprche chytí hrebeň, alebo šampón do rúk a začne spievať svoju obľúbenú pieseň. Možno na tom nie je nič zvláštne, ale myslím, že by sa to oplatilo vidieť naživo.
Samozrejme, tieto veci nemusia platiť o každom mužovi na svete, no predsa len, aspoň niektoré môžu byť pravdivé.