LED moduly pre Vašu reklamu

Populárne sú rôzne verzie LED osvetlenia. Napríklad LED panely sú možnosť, vďaka ktorej osvetlíte celý svoj obývací priestor. Ich montáž je tiež mimoriadne jednoduchá a nevyžaduje žiadne veľké stavebné úpravy. Stačí znížiť strop o približne desať centimetrov a panely do nich vložiť. Samozrejmosťou je výber odtieňa bieleho svetla. Ďalej sú populárne LED žiarovky, ktoré pohodlne nahradia klasické žiarovky. Sú úspornejšie a vydržia dlhšie. Vďaka úzkemu závitu ich jednoducho použijete vo Vašom obľúbenom svietidle.

led svietenie

LED pásy sú ďalším prevedením LED osvetlenia. Vďaka ich všestrannosti sú často používané na dekoráciu interiéru aj exteriéru. Dokonale presvetlia každú miestnosť, doma či na Vašom pracovisku. Veľmi jednoducho ich pripevníte a zapojíte do elektrickej siete. Je možné si vybrať z mnohých dĺžok a aj farebných prevedení. LED pásiky sú skvelou voľbou, pokiaľ chcete ozvláštniť svoje bývanie. LED moduly nie sú priamo využívané na osvetlenie miestností. Používajú sa na osvetlenie svetelných reklám alebo panelov, tiež pri interiérových dekoráciách ale aj vo svietiacich písmenách. Ponúkame Vám možnosti, ktoré sú obsadené troma alebo štyrmi čipmi od výrobcov EPISTAR a SAMSUNG.

led osvetlenie

Ponúkame Vám ich už tradične v niekoľkých odtieňoch bielej ale aj iných farieb – modrej, zelenej, červenej a žltej alebo ako RGB model. Výhodou RGB modulu je to, že si požadovanú farbu jednoducho nastavíte ovládačom. Môžete teda farbu zmeniť na základe Vašich potrieb a preferencií podľa ľubovôle. Všetky naše moduly sú vodné ako aj do exteriéru, tak aj interiéru. LED svietidlá sú také populárne kvôli tomu, že šetria energiu a teda aj Vašu peňaženku. Taktiež vydržia dlhšie ako obyčajné žiarovky. Nie je pochýb, že ide o osvetlenie budúcnosti. Navštívte preto naše stránky a nájdite led modul, ktorý Vám bude vyhovovať ešte dnes.