Virtuálna poľovačka

Poľovačka a lov je veľmi špecifická činnosť. A táto činnosť je nákladná nielen finančne a ekonomicky, ale je náročná aj na náš čas a mnohé ďalšie veci. Napriek tomu každý z vás sa môže tejto záľube takmer každodenne venovať. O čom tu hovoríme? Existuje totiž počítačový simulátor, ktorý vám veľmi realisticky dokáže navodiť pocity a zážitky poľovačky a lovu rôznorodej zveri. A to nielen v našom regióne. Máte otvorený takmer celý svet.

lovec

Simulátor?

Lovecký počítačový simulátor s názvom, ktorého preklad znamená Volanie divočiny, patrí medzi najvyspelejšie a najkvalitnejšie počítačové lovecké simulátory. Obrovská otvorená krajina, rôzne možnosti. Môžete loviť zver drobných rozmerov, ako napríklad kačice či zajace, až po vysokú zver a rôzne dravce. Jediné, čo potrebujete k tomu, aby ste mohli vojsť do tohoto otvoreného a graficky nádherne prepracovaného sveta, je výkonný počítač a malá vstupná investícia, ktorú potrebujete na zakúpenie tejto počítačovej hry.

Čo teda dostanem?

Po zakúpení tejto počítačovej hry dostanete možnosť vytvoriť si vlastný charakter, s ktorým môžete voľne putovať po obrovskej krajine. Ale nemusíte loviť sami. Pretože táto hra obsahuje možnosť sieťového a multiplayeru. Takže až osem vašich kamarátov sa k vám môže pripojiť a môže zdieľať spoločne vaše poľovnícke zážitky. Chcete spoločne stopovať zver? Žiadny problém. Alebo sa chcete svorne preháňať na štvorkolkách po rozľahlej krajine? Taktiež žiadny problém. Stačí si zakúpiť rozširujúci disk, ktorý v konečnom dôsledku vôbec nie je drahý. Dostanete ďalšie množstvo zábavy a nové možnosti, ako sa pohybovať po tomto otvorenom svete.

jelen

Nedostatky sa nájdu

Určite by sme klamali, alebo boli veľmi naivní, pokiaľ by sme si mysleli, že táto hra je absolútne bezchybná. Tak ako v každej inej hre, aj v tomto simulátore nájdeme množstvo nedokonalostí, ako napríklad spadnutie hry, zmiznutie zveri, ktorú ste práve ulovili a podobne. Je to síce veľmi nepríjemné, ale na druhej strane tieto nedostatky vyváži pocit z dokonale prepracovanej krajiny a nádherného prirodzeného a prírodného zvuku. Hudba sa taktiež prekonáva a navodzuje pocit voľnosti a priestoru.
Pokiaľ teda kdesi vo vašom vnútri tkvie túžba poľovať na zvieratá, ale nemáte reálnu možnosť, skúste siahnuť po tejto virtuálnej, ale veľmi vydarenej možnosti.