Ako skvalitniť erekciu a dosahovať pravidelne kvalitný styk?

Kvalitný a pravidelný sex, minimálne túžba po ňom, je súčasťou asi každého dospelého človeka. Prakticky to platí, nech sa na to pozrieme z hľadiska mužského či ženského pohlavia, avšak všeobecný názor v spoločnosti je taký, že z „hladnejší po sexe“ sú hlavne muži. Tí ho vyžadujú častejšie, zatiaľ čo pre ženy je dôležitejšie skôr jeho trvanie a kvalita. Čiže kvantita verzus kvalita. Ale kto povedal, že pravidelnosť sa nedá spojiť s kvalitou?Pár v posteli
Síce prestáva byť tajomstvom, že nejeden muž skôr alebo neskôr môže zažívať problémy so slabou erekciou, kedy je faktorom napr. pribúdajúci vek či možno psychické vyčerpanie alebo organické faktory, no aj v takejto situácii existujú rôzne cesty k náprave a výsledkom je zlepsenie erekcie. A ako vieme, pevná erekcia je pre intímne radosti základom a zároveň vplyvom uspokojenia nielen vašich, ale takisto potrieb partnerky.
Preto by si mal každý z nás na začiatok skalkulovať rôzne príčiny, ktoré sa pod slabú, respektíve nedostatočnú erekciu podpisujú a naopak začať praktizovať zmeny a pozitívne riešenia. Tento bod síce nemusí prinášať okamžité výsledky a mnohí ho chcú preto ignorovať, no práve zdravý životný štýl a životospráva sú v nejednom prípade doporučeným a funkčným riešením nie s dočasnými, ale trvalými výsledkami! Preto nám rozhodne neuškodí, ak sa niektoré z týchto bodov pozrieme bližšie.
Životný štýl a životospráva
Pod častokrát zmieňované negatívny faktory sa radí pravidelný stres, ktorý je „zabijakom testosterónu a mužského libida“. Nie vždy je ľahké s ním skoncovať, avšak treba ho aspoň minimalizovať. Rovnako prospešným je pravidelný pohyb, minimálne z hľadiska 1-hodinovej prechádzky na čerstvom vzduchu. Dôležitý je tiež pravidelný spánok, pitný režim a príjem zeleniny či ovocia.Znak ženského a mužského pohlavia
Liečivá?
A áno, dostupné sú takisto rôzne prípravy. Na predpis u lekára ale aj bez predpisu cez internet. Ak sa však bojíte chémie a neznámych látok, ešte vždy sú dostupné doplnky na prírodnom princípe.