Všetko v rámci jednej cesty

Keď už si zavoláte nejakú firmu na čistenie vašich kanalizačných rúr, tak by bolo celkom výhodné, keby ponúkala aj iné služby. Možno by sa vám nejaké z nich hodili aj vo vašej domácnosti a využili by ste ich. Nemyslíte si to tiež? Pod jednou cestou by ste si mohli objednať aj krtkovanie a aj niečo iné, čo aktuálne potrebujete. Tomu sa hovorí efektívna spolupráca medzi objednávateľom a dodávateľom. Vy by ste boli spokojní, že máte dodanú službu aj navyše a zároveň by bol spokojný aj dodávateľ, pretože okrem krtkovania vedel vo vašej domácnosti vykonať aj iné práce, či služby, ktoré ste potrebovali a on ponúka.

water-2825771_1920

Nájde sa niekto taký, čo ponúka aj iné vedľajšie služby okrem krtkovania? Samozrejme. Krtkovanie Pezinok je presne taký podnik, ktorý uspokojí vaše potreby nielen ohľadne krtkovanie kanalizačných rúr, ale aj iných služieb do domácnosti. Ponúkajú teda aj inštalatérske práce. Vedia vám zabezpečiť aj výmenu kanalizačného potrubia, ak to vaše potrubie už naozaj potrebuje. S tým spojené výkopové práce zabezpečia tak isto, nemusíte sa obávať, že by ste niečo také museli zháňať alebo vykonávať samy. Robia aj menšie inštalatérske práce ako sú výmeny sifónov. Pre takú osamelú ženu je to veľmi výhodné, ak jej bude mať kto opraviť sifón, pretože sama by to možno ani nezvládla. Takto spojí aj jednu službu – krtkovanie a aj druhú službu dokopy a bude mať aspoň toto vyriešené. Hravo vám namontujú aj WC, nové batérie alebo umývadlá. Naozaj niet problému snáď s ničím takéhoto charakteru. Veľmi výhodné pre obidve strany.

landscape-3127859_1920

Dôvodov prečo by ste si mali vybrať práve služby tejto firmy je viacero, no práve takéto zdvojené služby vás môžu nalákať na využívanie ich služieb. Vždy je výhodnejšie brať viac vecí od jedného dodávateľa ako sa dohadovať s viacerými. Potom sa v tom človek už aj prestáva pomaly orientovať, kto, čo, kedy a kde vám príde urobiť a je v tom zbytočný chaos. Takto to budete mať pekne prehľadné.