Svadobné víno chutí lepšie s vlastným návrhom etikiet.

V určitom období bolo vysoko moderné hovoriť, že svadba je prežitok, že kariéra je prvoradá a v podstate byť single alebo vo voľnom partnerskom vzťahu je vlastne super. Žiadne otravné záväzky, žiadne starosti. Že vraj sa rodí menej detí, hovoria štatistiky. A potom prejde pár rokov, idete po ulici a takmer každá tretia žena sa prechádza s kočíkom. Otvoríte facebook, každý druhý príspevok sú fotky zo svadieb. Rozmýšľate, či tie štatistiky nemali skrytý psycho efekt s cieľom omladiť populáciu, alebo že daňových poplatníkov je akosi málo. Treba ľudí trochu motivovať k výkonom. Alebo nastala tá hipsterská doba, ktorá si žiada naturálne svadby niekde v gumákoch vo vinici, či svadby „natajnáša“ v Las Vegas, kde sa svadobná hostina koná v najbližšom fast foode. Ale v zásade sa s tým treba pochváliť na Instagrame. A následne odchovať deti na bio kravskom mlieku, ktoré budú už v 2 rokoch citovať Luthera Kinga a Black lives matter kričať rovno z kočíka. Každopádne, nech sa láske darí, tej liberálnej aj tej konzervatívnej. Hlavne nech sme zdraví.

Svadba

Apropo k tým svadbám. Plánovanie svadieb, takej poriadnej, je celkom fuška. Nie nadarmo bola vytvorená profesia plánovača svadieb. Čo je fajn, pretože tým vzniká na trhu dopyt po rôznych potrebách pre svadbychtivých. A nevesta či ženích sa môžu kreatívne vyblázniť. Svadobné víno je neodmysliteľná súčasť každej svadby.

Svadba2

Pripíjať by sa niečím malo a svadobné víno ako výslužka taktiež neurazí žiadneho svadobčana. Aby si svadbu aj dobre zapamätali a pripomenuli si ju vždy, keď svadobné víno https://www.graphicsoul.sk/etikety-na-flase/ budú doma piť ponúka etikety na víno podľa vášho výberu a návrhu. Etikety s menami ženícha a nevesty, dátumom svadby je milý doplnok, ktorý si všimne určite každý. Svadobné víno nestačí len vychutnávať, môže poslúžiť aj ako zaujímavý svadobný suvenír.