Urobte si čas pre seba a doprajte si dávku relaxácie.

Kedy naposledy ste si poriadne oddýchli? Ak ste muž alebo žena, ktorí zatiaľ nemáte rodinné povinnosti, pravdepodobne si na túto otázku viete bez problémov odpovedať. Ak samozrejme nie ste ten typ, ktorý sa rád zavaľuje prácou. V produktívnom veku si však málo z nás vyhradzuje čas iba a len pre seba. A netrvá to len niekoľko chabých minút. Hovorí sa tiež, že poriadna dovolenka, pri ktorej si organizmus naozaj oddýchne, by nemala trvať len pár dní. Nie vždy je to však z praktického hľadiska aj možné. Ak sa na viac dní uvoľníte z práce alebo rodinných povinností, všetko sa bez vás rúca ako domček z karát.

Busyman

Niekedy sa proste musíte uspokojiť aj čiastkovými úspechmi. To znamená vyhradiť si pre seba kratšie, ale o to intenzívnejšie intervaly a samozrejme aj viackrát do týždňa. A tým spôsobom oddychu, ktorý vám teraz chceme navrhnúť, je niečo, čo maximálne zrelaxuje nielen vaše telo, ale aj ducha a trochu vám ešte aj okorení život. Hovoríme tu o senzuálnej masáži. Masáži, ktorá stimuluje všetky vaše zmysly a navodí vám len tie najpríjemnejšie pocity. Pocity relaxácie, harmónie a mierneho vzrušenia. Senzuálna masáž nie je ako klasická masáž. Áno, môže vám uvoľniť svaly a rozprúdiť lymfu, ale nie je to jej primárnym cieľom. Zameriava sa skôr na erotogénne zóny a vďaka senzuálnej masáži budete pociťovať sexuálnu rozkoš. Prostredníctvom správne cielených dotykov masérky zabudnete na svoje problémy, opadne z vás všetok stres a ostanú už len príjemné pocity.

Relaxedman

Je to ako sex bez sexu, pretože ten sa pri senzuálnych masážach neposkytuje. Ide tu skôr o precítenie dotykov, vnímanie svojho vlastného tela a užitie si danej procedúry na maximum. Masáže si môžete vyskúšať na vlastnej koži v špecializovaných masážnych centrách. Senzuálna masáž Bratislava tantra je jedno z nich. Senzuálna a tantrická masáž na vysokej úrovni tu čaká na vás, aby vás voviedla do príjemnej oázy pokoja a intímneho zážitku.