Niekedy sa stačí iba pozerať a prežijete veľmi silný erotický zážitok

Prežívať krásne intímne chvíle so životným partnerom je samozrejmosťou v každom vzťahu, utužuje ho a je prejavom vzájomnej lásky. Rokmi sa sexuálny život v partnerstve mení, menia sa naše chute či túžby, ktoré sa vyvíjajú a rozširujú aj o také predstavy, ktoré by nám možno v začiatkoch vzťahu ani nezišli na um.

Sexprivat2

Mať nejaké sny a predstavy aj o tom, ako by ste chceli prežiť sexuálny styk, je úplne normálne, každý z nás po niečom túži a sníva, no málokto z nás má aj odvahu si to nahlas priznať a vysloviť pred svojim partnerom. Má totiž obavy ako by zareagoval, keďže ste sa o tom s ním ešte nikdy nerozprávali. Malé percento z nás má totiž pochopenie pre nejaké iné praktiky, než akým sa venujeme počas trvania vzťahu, a tobôž už nie ak ide o takpovediac netradičné možnosti prežívania sexu napríklad s nejakými sexuálnymi pomôckami a podobne.

Zena2

Táto skutočnosť však nijako neprekáža tomu, aby ste si to zariadili po svojom a skúsili prežiť niečo netradičné a hlavne tak ako si predstavujete a dlho o tom snívate. Jednou z túžob hlavne mužov býva autoerotika, čo znamená, že žena sa venuje len sama sebe, svojmu telu, oddáva sa sexuálnemu prežitku a vy sa na ňu iba pozeráte. Takéto služby ponúkajú https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/autoerotika profesionálne erotické salóny, v ktorých pracujú dievčatá, ktoré sú ochotné túto autoerotiku vám predviesť. Vy si niektorú z nich vyberiete, pohodlne sa usadíte alebo si môžete aj ľahnúť a ostatné už necháte na ňu. Dievčatá sú zručné, dokážu sa hrať s vlastným telom len pomocou rúk alebo aj s rôznymi pomôckami, ktoré tento zážitok ešte umocnia.

To, ako bude tento akt vyzerať, je na vašom rozhodnutí, môžete byť len v polohe pozorovateľa alebo sa môžete tiež zapojiť a autoerotiku využiť ako predohru a sexuálne hračky vyskúšať aj vlastnými rukami, v každom prípade ide o veľmi vzrušujúci zážitok, ktorý vás nenechá chladným a vy si tak splníte svoj tajný sen.