Všetko pre stavbu vášho sprchového kúta.

Preferujete sprchový kút alebo vaňu? Názory na obidve druhy kúpeľňových zariadení sa rôznia. Niektorí nedajú dopustiť na možnosť zrelaxovať vo vani. Príjemný ukľudňujúci kúpeľ aspoň raz do týždňa býva na nezaplatenie. Najmä ženy uprednostňujú typ kúpeľne s vaňou. Druhá polovica zase dáva prednosť sprchovému kútu. Je praktickejší, šetrí čas a aj vodu. Mnohé moderné sprchové kúty sú tiež vybavené určitými wellness zariadeniami ako napríklad masážne trysky, takže relax si môžete užiť aj tam. Či už sa pri stavbe novej kúpeľne alebo pri rekonštrukcii tej starej rozhodnete pre vaňu alebo radšej sprchový kút, nevyhnutnosťou je nákup požadovaných komponentov na ich konštrukciu.

Sprcha

Ak sa neviete rozhodnúť, kde nájsť najvýhodnejší materiál a produkty do vašej kúpeľne, zamerajte svoju pozornosť na stavebno-obchodnú spoločnosť. Na trhu ju môžete vidieť už od roku 2008, takže za ten čas získala už niekoľko skúseností. Špecializuje sa najmä na odvetvie výroby a realizácie hliníkových a sklenených konštrukcií, kde sa jej podarilo vypracovať medzi tých najlepších. Výrobu sklenených sprchových kútov aj ich konštrukciu preto bez obáv vložte do ich rúk. Pri LMmont budete mať záruku, že finálny výsledok bude predstavovať spojenie výnimočnej kvality materiálov a moderných riešení. LMmont neustále inovuje výrobné procesy, aby svojim zákazníkom ponúkala len špičkové služby.

Kupelna

Odborní pracovníci vám s radosťou poradia so všetkými otázkami, dokonca aj s projektovou dokumentáciou. Ak teda máte záujem o realizáciu skleneného sprchového kúta na kľúč, kontaktujte ich a nechajte si poradiť, prípadne si vyžiadajte cenovú ponuku. Na stránke LMmont okrem iného nájdete aj e-shop s potrebnými komponentami pre stavbu sprchového kúta. Spojka priechodná v osi Lmmont JS03AA a ďalšie spojky stabilizačných tyčí, sprchové madlá, závesy a úchytky a aj rôzne zostavy pre posuvné systémy sprchových kútov.