Krémy do kabelky

Ľudská pokožka je zaujímavý orgán, ktorý sa síce dokáže sám regenerovať no aj napriek tomu si vyžaduje dôkladnu starostlivosť. Starostlivosť o pokožku množstvo žien zanedbáva. Potom sme svedkami suchej kože, celulitídy či výskytom strií. Starostlivosti o pokožku venujeme málo času doma, nieto ešte na cestách. Počas cestovania častokrát zabúdame na kozmetické prípravky. Nutrifit.sk poskytuje zaujímavú cestovnú sadu kozmetických produktov, ktoré si môžete vziať do kabelky či do kufra. Malé balenia sú tiež vhodné do lietadla. Výhodou malých balení cestovnej sady krémov Nutrifit.sk je, že nemusíte so sebou brať ťažké veľké objemy, ktoré zaberajú množstvo miesta. Výhodné malé balenie vám postačí na celú dovolenku a máte miesto na zbalenie ďalších veci. Čo taká kozmetická cestovná sada obsahuje?

telové mlieko

Telové mlieko.

Či už dovolenka pri mori, kde naša pokožka trpí vplyvom soli a slnečného žiarenia alebo dovolenka na horách, kde je pokožka vystavované vysokohorskému slnečnému žiareniu a množstvu iných vonkajších vplyvov, telové mlieko je potrebnou každodennou rutinnou. Úlohou telového mlieka je hydratovať pokožku a udržiavať ju sviežu.

Hydratačný očný krém.

Ako už z názvu vyplýva hydratačný krém má za úlohu najmä pleť hydratovať. Krém však pokožku aj vyživuje a taktiež pomáha pri podráždenej pokožke.

telový krém

Dezodorančné obrúsky.

Svieže vlhčené obrúsky, ktoré sa nachádzajú v praktickom balení plnohodnotne nahradia dezodorant. Bojujú s nepríjemnými pachmi a vy budete mať pocit čistoty a sviežosti nech ste kdekoľvek. Ľahko sa zmestia aj do malej kabelky.

Obklady z mŕtveho mora.

Čo by vám nemalo chýbať v cestovnej sade sú obklady, ktoré sú ideálne v prípade ľahkých poranení. Či už porezanie, poškrabanie alebo nepríjemné otlaky, obklady môžete mať vždy poruke a sú pripravené ich kedykoľvek použiť.

V cestovných sadách kozmetických prípravkov nájdete tie najdôležitejšie produkty vhodné na starostlivosť o pokožku.