Každý odtieň je ten pravý

Ktorá z nás sa v detstve nehrala na „dospeláčku“ tak, že prišla do maminej izby, našla jej kozmetickú taštičku a vytiahla z nej rúž alebo lesk na pery? Ten pocit kĺzajúcej sa farebnej tyčinky po perách bol úžasný, no nie? Tento prvý zážitok ženskosti nás naplnil natoľko, že keď sme na to konečne mali vek, naše prvé kroky viedli do drogérie. Rúž je alfa a omega líčenia a s tým prichádza i dôležitá úloha správneho výberu.
Je úplne jedno, akú farbu si z ponúkanej širokej palety vyberieme. Keď to vieme predať a cítime sa dobre, môžeme si na pery natrieť pokojne i modrý, žltý, čierny rúž alebo kombináciu farieb, na spodnú peru naniesť jednu a na vrchnú druhú farbu rúžu. Samozrejme, každá žena je krásna bez štipky akéhokoľvek make-upu, rúž môžeme brať len ako sladkú čerešničku na našej už bezchybnej tvári.lesk na rty.jpg
NYX Professional Makeup
Pre náročnú spotrebiteľku je táto značka ako stvorená. Ponúka nemalé množstvo farebných odtieňov, a to i v obľúbenom matnom variante. Okrem dlhej výdrže, hydratujú a vyživujú pery a tešiť sa môžeme i z nádherného obalu, vďaka ktorému budeme z kúpi tohto produktu ešte šťastnejšie.
Revlon Cosmetics
Jedna z najznámejších svetových kozmetických značiek na trhu. I tento produkt, ktorý by sme mohli nájsť v salónoch po celom svete, môže byť u nás doma. Jedným ťahom po pere sa prenesieme do víru luxusu, ktorý denne zažívajú známe modelky či osobnosti. Za skúšku stojí Revlon Cosmetics Ultra HD, ktorý je vo forme lesku a ktorý dodá našim perám väčší objem.červené rty.jpg
Bourjois
Mnoho značiek ponúka rúže v ceruzkách a Bourjois je jednou z nich. Dodáva perám lesk, je dlhotrvajúci a najmä sa ľahko aplikuje a krásne s ňou obkreslíte pery, čo pre niektoré z nás znamená veľké plus.
L´Oréal, Max Factor, Rimmel
Mená týchto značiek so sebou prinášajú stopercentnú kvalitu ich výrobkov. Darčekom v podobe rúžu od akejkoľvek z nich vyrobíme každej kamarátke, mame či sestre široký úsmev na tvári. Svoju dobrú povesť nezískali pre nič za nič. Ľudia ich na pultoch môžu vídať už desiatky rokov. Či už ako overený sortiment, alebo často uvádzané novinky.
Dior, Collistar, Lancôme, Yves Sain Laurent
Podobne ako pri predchádzajúcej skupine sa rozprávame o značkách, ktoré hýbu kozmetickým svetom. Možno siahneme hlbšie do peňaženky, ale investícia tu určite stojí za to. Naše pery budú v siedmom nebi a my sa budeme cítiť ako krásny anjel.