11 problémov, ktoré je možné vyriešiť s púdrom pre deti


1. Viazanie náhrdelníka
Nikdy nestrácajte čas s odopínaním šperkov. Uvoľnite ho púdrom pre deti a hneď sa vám budú šperky lepšie zapínať a ušetríte veľa času.
2. Obnova nábytky
Určite sa vám stalo, že vám skrinky smrdeli (obzvlášť keď boli staršie). Púder pre deti dokáže tento pach eliminovať. Najdôležitejšie je to pri starom nábytku, nový nábytok nemá tendenciu smrdieť.

prášek

3. Mastné vlasy
Väčšina suchých šampónov je na báze púdru, takže vám vlastne stačí obyčajný púder. Posypte si detským púdrom vlasy a potom nechajte chvíľu púder pôsobiť a nakoniec dobre s vlasov vytraste. Táto metóda je najlepšia pre svetlé vlasy a šetrí peniaze.
4. Potenie v noci
Ak je leto a noci sú horúce, najlepším riešením pre vás je si lôžko a prikrývku posypať púdrom. Púder bude váš pot absorbovať a vy sa dokonalo vyspíte bez spotenia.

hrnek

5. Zlepené karty
Ak sa karty zlepia z dôsledku držania, stačí ich hodiť do papierového vrecka s niekoľkými polievkovými lyžicami púdru a dobre ich v ňom premiešať. Nakoniec ich treba vybrať a utrieť vreckovkou.
6. Mravce
Udržujte týchto votrelcov ďaleko od vašej kuchyne, tým že zablokujete ich cestu púdrom (nie sú fanúšikmi jeho vône).

7. Olejové škvrny
Odstráňte všetky škvrny na báze oleja s detským púdrom, ktorý absorbuje mastnotu pre praním. Takto sa zbavíte všetkých nepríjemných mastných škvŕn.
8. Trenie rúk v rukaviciach
Po umývaní riadu vždy nasypte do gumových rukavíc trochu púdru. Pomôže udržať rukavice suché, takže sa vám na nich ruky potom nebudú lepiť.
9. Nohy od piesku
Vždy si berte zo sebou púder na pláž. Na konci dňa si ho rozotrite na kožu a piesok sa dostane hneď z vašich nôh preč a nebudete mať nepríjemný pocit.

10. Bohaté riasy
Naneste si na riasenku púder pre nanesením čiernej zmesi a potom ju použite ako normálne. Vaše vlasy budú mať potom dokonalý objem.
11. Potiace sa nohy
Posýpajte si púdrom vnútro obuvi, aby sa vaše nohy v nich tak nepotili. Výhodou je, že púder eliminuje aj zápach.