Zábava

Plánujete usporiadať chatu pre svojich kamarátov, aby ste oslávili nejaký váš veľký úspech alebo narodeniny? V takom prípade si musíte všetko dobre premyslieť, pripraviť a naplánovať, aby návšteva vašich kamarátov neskončila ako úplná hanba a nuda. Chata, oslavy či rôzne párty sú založené na zábave, a každý, kto niečo takéto organizuje by sa mal o poriadnu zábavu postarať. V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať pár typov, ako sa postarať o zábavu pre vašich kamarátov na chate.

monopoly

·         Spoločenské hry
Zobrať spoločenskú hru na chatu môže byť veľmi dobrý nápad, pretože pri jej hraní sa nikdy nebudete nudiť. Výborná spoločenská hra na takéto príležitosti je hra s názvom Aktivity, ktorá je určená pre viacero hráčov, pretože si vyžaduje tímy. Pri tejto hre sa rozhodne nudiť nebudete, zažijete plno zábavy a smiechu. Samozrejme, každá chata je spojená aj s alkoholom, a tak si môžete túto hru okoreniť, tak, že kto neuhádne pije. Ďalšou dobrou spoločenskou hrou je Človeče nehnevaj sa a ten, kto je vyhodení tak pije.

koncert

·         Zahrajte si slepú babu
Rozhodne sa slepá baba postará o zábavu, ale treba dávať pozor, aby ste si neublížili. Netreba to hrať v štádiu, keď budete ledva chodiť.
·         Schovávačky
Možno to znie ako detská hra, ale táto hra dokáže pobaviť aj dospelých, najmä ak si túto hru znova nejako okoreníte a prispôsobíte vaším predstavám.

·         Fľaša
Je to jednoduchá a zábavná hra, pri ktorej na 100% spoznáte ľudí, ktorých ste si na chatu pozvali, pretože táto hra umožňuje pýtať sa na tie najsúkromnejšie a najodvážnejšie otázky, ktoré by ste sa len tak v bežnom rozhovore neopýtali. Druhou časťou tejto hry je odvaha, pri ktorej zažijete plno smiechu a zábavných zážitkov.

vzkaz v láhvi

·         Tanec
Jednou z najdôležitejších vecí na chate, ktorá nemôže chýbať je hudba. Pokiaľ ju máte zabezpečenú, zapnite hudbu, na ktorú sa dá tancovať a tancujte, poprípade si môžete aj zaspievať.