Tantra masáž

Tanra…jedinečná a nezabudnuteľná senzuálna masáž, za ktorú sa oplatí zaplatiť si. Je to skutočne zážitok a pôžitok, na ktorý tak skoro nezabudnete. Tantra nie je o klasickom pohlavnom styku. Jedná sa o niečo priam nadpozemské.

nebeske nebo

Ak si radi vychutnávate relax spojený s potešením a to všetko obklopený v luxuse, zverte sa do rúk našim šikovným a krásnym profesionálnym tantra masérkam. Každá je špeciálne vyškolená v poznaní tantra masáží a tantrického myslenia a každá Vám poskytne bohémsky pôžitok. Tantra je typ masáže kde je nájdená a využívaná Vaša sexuálna energia, pomocou ktorej sa odbúra všetok Váš stres, napätie a vystrieda sa vo Vás duchovná sila, energia a znovuzrodenie. Budete sa cítiť ako znovuzrodený človek. Tantra bratislavatantra.sk vyžaduje 100% hygienu tela a preto si určite vychutnáte aj kúpeľ na úvod. Samotná tantra masáž prebieha v súkromných priestoroch vybavených luxusom sprevádzaným príjemným prostredím plným opojnej vône a hudby. Vaša tantra masérka sa o Vás bude po celú dobu starať a bude tu len pre Vás, Váš relax, pokoj a uvoľnenie.

relax pokoj

Počas tantra masáží sa používajú teplé masážne oleje a teplé uteráky, taktiež rôzne pomôcky, pomocou ktorých sa Vás tantra masérka bude dotýkať na všetkých častiach Vášho tela. Samozrejme, tantra je predovšetkým o dotykoch, preto masérka nevynechá ani dotyky rukami, a ostatnými časťami svojho krásneho, príťažlivého tela. Pocítite teplo inej bytosti a Vaša sexuálna energia bude sústredená presne do tých oblastí, ktoré to najviac potrebujú. Vaša myseľ nájde rovnováhu, kľud a pokoj. Celé toto súznenie Vám dodá nové myslenie a pohľad na život ako taký. Je to nesmierne intenzívny zážitok, ktorý si určite budete ešte dlho vychutnávať a spomínať naň. Po ukončení tantra masáže sa budete samozrejme môcť opäť osprchovať, aby ste zo seba zmyli zvyšky masážnych olejov.