Návšteva masáže bude nezabudnuteľný zážitok

Ženy sa rady nechávajú rozmaznávať v skrášľovacích salónoch, muži si doprajú aj relax iného typu, no v mnohých prípadoch ide o erotickú masáž, ktorej účinky na nich sú elektrizujúce. Muži si tieto chvíle vedia dokonalo užiť, vzrušenie považujú za súčasť erotickej masáže, a preto sú častými zákazníkmi masážnych salónov.

Olej pomáha navodiť vzrušenie

Ak hovoríme o polohe „telo na telo“, tak v tomto prípade to platí doslovne. Erotická „nuru“ masáž je skvelý príklad toho, že kombinácia dotykov pokožky tela a rúk je fantastický a vzrušujúci spôsob ako praktizovať masírovanie a zažiť pri tom slasť a maximálnu rozkoš. Nuru znamená unikátny typ masáže s podporou takzvaného „nuru gélu“, ktorý má zabezpečiť hladký, kĺzavý pohyb tiel, ktoré sa o seba trú, vďaka tomuto gélu je celý rituál oveľa vzrušujúcejší a dotyky jemnejšie. Táto nuru masaz masáž je dostupná aj v Bratislave, v tomto meste sú salóny vybavené špeciálnou masážnou plachtou, ktorú používajú iba na tento druh masáže.

Po príchode do salóna je prvým krokom absolvovanie spoločnej sprchy s dievčaťom-masérkou, ktorá je akousi predohrou pred samotným rituálom nuru masáže. Nabudí zákazníka a podnieti vzrušujúci pocit, ktorý bude s každým ďalším dotykom gradovať… Masérka sa na vás „vrhne“ celým telom, rukami bude masírovať, hladkať a stimulovať každý kúsok vášho tela, aby ste mali z masáže čo najintenzívnejšie zážitky. Jej telo bude ladiť s vašim, pri pohyboch v duhu vlnenia sa jej pokožka dotkne každého kúska tej vašej a o to, aby to nikde „nedrhlo“, sa postará príjemný masážny nuru gél.

Muži si dotyky radi užívajú

V príjemnej atmosfére s podporou hudby a vône môžete prežiť jednu z najvzrušujúcejších masáží o akej ste iba snívali. Pekná masérka bude zárukou toho, že si úplne zresetujete hlavu a zo salóna odídete iba s tými najkrajšími pocitmi. Ukončenie masáže je ukončenie celého rituálu, pri ktorom je dôležité splynutie tiel a duší, všetko však ukončí pozdrav namaste, a tiež milá pozornosť formou darčeka na pamiatku.