Kde kúpiť mobilný telefón?

Zariadenie domácnosti si vyžaduje veľké množstvo kreativity a fantázie. Veľkú časť v zariadení hrajú aj spotrebiče. Práve chladnička či práčka sú v našich elektro predajniach najviac kupované. Ľudia však najčastejšie vymieňajú iné zariadenie. Ide o smartfón, ktorý je najčastejšie využívaným zariadením každého človeka. Funkcie, ktoré mobil dokáže zvládnuť netreba nikomu ani predstavovať. Okrem základných vlastností dokážete využívať aj moderné, inteligentné prvky. Keďže na trhu je množstvo modelov, niekedy je ťažké vybrať si ten správny. A najmä miesto kde ho kúpite, keďže predaj mobilných telefónov je na každom kroku.

mobil

Heureka Ak plánujete kúpu mobilu cez internet, najlepšie je začať vyhladaním na heureke. Okrem najlepších cien od rôznych e-shopov, dostanete aj potrebné recenzie na daný produkt.

Mobiluj.sk Takmer vždy natrafíte na najnižšiu cenu smartfónu práve na tomto e-shope. Nízke ceny, originálne balenia, nepoužívaný tovar. Nevýhodou je, že na produkt čakáte často krát dlhšiu dobu ako je uvedené. Svoj mobilný telefón ale dostanete v plnej funkčnosti a problém nie je ani s vrátením či reklamáciou.

Hej.sk Medzi overených predajcov patrí tiež Hej.sk alebo podobný Mall.sk. Ponúkajú široký sortiment a často krát aj výhodné zľavy. Tieto portály sa zaoberajú internetovým predajom rôzneho druhu, preto nakupovanie prebieha hladko.

telefon

Vykúpené smartfony Ak si nezakladáme na novom type, výraznú čiastku ušetrite, ak si kúpite používaný, starší model. Kúpa obľúbená najmä u Iphonoch, kedy si funkčný mobil, často krát bez známok používania zaobstaráte za nižšie ceny. Na tieto produkty sa stále vzťahuje záruka, čo je výhodou oproti kúpe používaných modelov od iných používateľov.

Kamenné predajne A nakoniec bežné predajne Elektra, kde máte najväčšiu istotu. Nebudú vám robiť problémy s reklamáciou a svoj produkt si odnesiete ihneď so sebou domov. Nevýhodou sú vyššie ceny ako pri nákupe cez internet.