Seriál Milenky

Každý si občas potrebuje trošku oddýchnuť od všedných starostí, zapozerať sa na príbehy iných ľudí, ktoré nás môžu inšpirovať. Či sa však máte inšpirovať týmto seriálom nechám čisto na vás. Byť milenkou totiž nemusí byť nič príjemné. S týmito situáciami sa stretávajú štyri hlavné hrdinky tohto seriálu. Každá z nich sa stane niečou milenkou. Občas aj bez toho, aby vedeli o tom, že daný človek je ešte stále ženatý alebo že vôbec je ženatý.

romantika

Tak trochu načrie aj do sféry tajomna, pretože jedna z hlavných hrdiniek zažije v jedno popoludnie veľké prekvapenie, ktoré by ju ani vo sne nenapadlo. Takisto to nenapadlo asi ani divákov, preto je to dosť veľký šok. Bol aj pre mňa. Nebudem vám však prezrádzať príliš veľa, aby ste mohli s napätím sledovať tento napínavý seriál.

Jedna nemenovaná slovenská televízia pretočila tento seriál po slovensky alebo po česky – už si presne nepamätám. Ale pravdepodobne po slovensky. Podarili sa jej natočiť celé dve série. No, týmto seriál nekončí. Napriek tomu sa rozhodli nepokračovať v natáčaní, čo je veľká škoda. Seriál ako taký má obrovský potenciál. Takto zostal ako keby bez konca. Keby ste sa rozhodli sledovať ho ďalej po anglicky, pretože ste zvedavé ako to dopadne, tak vám želám veľa šťastia, pretože ja som ho nenašla. No, aby som bola konkrétnejšia – našla som ho, ale tretia séria nevyzerala byť pokračovaním tej našej druhej série. Predpokladám, že slovenskí režiséri to trochu upravili, spojili alebo niečo podobné a tak mi to moc nesedelo s tým ako to skončilo tam.

pár

Napriek tomu nemôžem vytknúť tomuto seriálu nič iné iba to, že ho nedotočili. Je to obrovská škoda. Tí, čo ste ho videli mi isto dáte za pravdu. Nie je nič horšie ako keď chýba seriálu záver. Neviete ako to skončí, pretože to už nebude mať nikdy pokračovanie. Nič by nemalo skončiť len tak bez konca. Všetko by malo mať svoj slušný záver, ktorý objasní všetky okolnosti.