Zoznamovanie sa online

Kedysi sa ľudia zoznamovali výhradne vonku, v práci, či na rôznych akciách/stretnutiach na ktorých trávili mnoho času. Dnešná doba však rapídne zmenila spôsob života mnohých, a tak skôr než sa nazdali, ocitli sa bez možnosti zúčastňovať sa akcií mimo roboty, kde ich možno nikto nezaujal a ostali bez partnera alebo blízkych s ktorými by trávili aj ten zvyšok času čo im ostal. Ocitli ste sa medzi nimi? Žiaden problém! Dnešná doba sa nezmenila len v obmedzeniach ktoré nám nakládla, práve naopak. Na internete sa dá nájsť mnoho stránok na ktorých je možné zoznámiť sa s novými ľuďmi, väčšina z nich sú dostupné aj ako aplikácie do smartfónov. Tu je pár z nich:

student a počítač


Facebook


Presne tak, aj Facebook, najpopulárnejšia sociálna sieť posledných pár rokov, je vhodným miestom na naviazanie nových kontaktov. Vidíte v „odporúčaných“ priateľov vašich priateľov a zdajú sa vám byť sympatickí? Pridajte si ich a začnite konverzáciu! Možno zistíte, že máte mnoho spoločných záujmov a rozumeli by ste si.


Badoo


Stránka/aplikácia Badoo, je zameraná výhradne na spoznávanie nových ľudí. Pri registrácii zadáte svoje mesto a vyhľadávanie vám automaticky ukáže len ľudí, ktorí sa nachádzajú vo vašom okolí a môžete sa tak s nimi, v prípade že ste si padli do oka, stretnúť.


Tinder


Ďalšia len zoznamovacia stránka/aplikácia, v ktorej môžete spoznať nových, zaujímavých ľudí z vášho okolia. Aplikáciu používa mnoho mladých ľudí (vo veku 18-30 rokov), no spriaznenú dušu je na nej možné nájsť si zo všetkých vekových kategórií; stačí upraviť filter!
četba ve dvouPartner na úrovni


Tentoraz slovenská zoznamka, ktorá tiež ponúka možnosť používania svojej oficiálnej aplikácie. Partner na úrovni, je určená len pre ľudí, ktorí sú v nadväzovaní nových kontaktov seriózni. Každý profil je manuálne kontrolovaný, aby sa predišlo podvodom. Stránka sa chváli veľmi veľkou úspešnosťou v formovaní vážnych vzťahov vzdelaných ľudí so záujmom o rovnocenného partnera.