Kvalitné príslušenstvo k IBC kontajnerom

IBC kontajnery sú veľkoobjemové nádrže, ktorých hlavnou podstatou je skladovanie priemyselných kvapalín a ich bezpečná preprava. V súčasnosti musia spĺňať množstvo požiadaviek – bezpečnosť pri manipulácii s nimi, ochrana ľudského zdravia, hygiena, dlhotrvácnosť a pevnosť. Slúžia na zachytávanie a uskladňovanie dažďovej vody z odkvapov. Často ich využívajú aj ako rezervoáre na pitnú vodu. Je možné ich využiť aj napríklad vo vinárstve, pri výrobe domáceho alkoholu alebo nealkoholických nápojov (sirup….). V rámci príslušenstva k IBC kontajnerom je možné zakúpenie veka, ktoré zabezpečuje maximálnu bezpečnosť obsluhy. Schoeller Allibert ponúka na svojom e-shope osem druhov takýchto výrobkov, v hmotnosti od 1,8 po 12 kilogramov. Na výber máte z rôznych rozmerov podľa Vašich preferencií a potrieb.

Schoeller Allibert

Taktiež u nich nájdete päť typov podlahových roštov, v tmavohnedej, modrej, tmavočervenej, tmavozelenej a oranžovej farbe, s hmotnosťou 0,750 do 5,094 kilogramu, vyrobené zo 100% pevného plastu. Sú jednoduché na údržbu, vhodné sú do všetkých vlhkých priestorov ako záhrady, bazény, chladiarne atď. Kryty paliet ponúkajú v sedemnástich prevedeniach.

Ibc kontajner

Ich najnižšia hmotnosť je 2,3 kilogramov, najvyššia 9,35 kilogramov. Štyri z nich dokonca Schoeller Allibert ponúka aj na prenájom za symbolickú čiastku. V ponuke je aj jeden typ paletového goliera, v čiernom prevedení a s hmotnosťou 7,2 kilogramu. Chráni nerovnomerné alebo nepravidelne tvarované bremená a zjednodušuje ich manipuláciu. Je veľmi pevný a odolný.Vybrať si môžete z dvoch druhov lokalizačných tabúľ. Používajú sa v odvetví pivovarníctva a distribúcie. Zelená varianta má hmotnosť 6,35 kilogramov, sivá 4,76 kilogramov. Do kategórie ibc kontajner príslušenstvo patrí aj protiprachový kryt, ktorý chráni pred prachom a kontaminaciou. Dostupný je v sivej farbe s hmotnosťou 3,6 kilogramov.