Všetko by malo ísť podľa plánu

Všetky veci, ktoré vidíte, by mali byť naozaj dôležité. Ale pravda je aj tak taká, že nech sa deje čokoľvek, vždy by ste sa mali jednoducho zamerať na to, čo je pre vás to najlepšie. Všetky veci, ktoré ste videli a ktoré vás naozaj mohli niekam posunúť, ste možno predsa len mali celú dobu pred sebou. Všetko by však malo byť zamerané aj na ďalšie veci, možno na tie, ktoré ste predtým nevideli, hoci by pre vás predstavovali niečo lepšie, krajšie a možno oveľa jednoduchšie, než bol prvý predpoklad. Všetko je však len o vás, to si nebudeme klamať, že nie.

pohyblivé schody

Nevidíte to, neuvedomujete si to, ale je to proste tak

Niektorým veciam sa nemôžete ubrániť, to je jednoducho jasné. Napriek tomu, čo sa vám zdá ako nepravdepodobné, by ste sa mali vždy pozerať na to, čo sa vám naozaj páči a čo je pre vás to najlepšie. Asi je to smiešne, ale nech sa deje čokoľvek, vždy sa môžete posúvať presne do tej roviny, ktorá je pre vás tá najlepšia a keď viete, čo to je, nakoniec ste to vy sami, kto by sa mal proste na malú chvíľu zastaviť a veriť tomu, že všetko, čo vidíte, má jednoducho svoj vlastný zmysel.

zábradlí ze skla

Všetko by ste si mali vždy zariadiť vy sami

Hocikedy sa pozriete na to, čo vidíte, malo by vám byť jasné, že všetko je presne také, ako to chcete vidieť, cítiť a myslieť na to, vy sami. Všetko však zodpovedá hlavne vašim predstavám a vtedy pochopíte, že v tomto prípade to bolo niečo, čo zachránia možno hlavne sklenene zabradlia. Asi ide hlavne o to, aby boli veci super, pretože v tom prípade bude všetko také, ako to chcete vidieť vy sami. A nech sa deje čokoľvek, je vám asi jasné, že toto je to najlepšie. Predsa len, prečo by ste sa na to mali pozerať inak? Nebuďte smiešny a uvidíte, že všetko bude vždy naozaj také, ako to chcete vidieť vy sami a ako sa naozaj pozeráte na to, čo je pre vás najlepšie.