Elizabeth II. prvýkrát na Instagrame

Obraz listu od 19. storočia vynálezca a matematik Charles Babbage k princovi Albertovi bol veľmi úspešný.
Kráľovná používala iPad na zdieľanie fotografie, keď sa pozrela na exponáty na letnej výstave Science Museum – Top Secret.
Riaditeľ múzea uviedol, že to bol "moment, keď sa nervózne stalo."
Kráľovná príspevok prečítal: "V liste Babbage povedal kráľovnej Viktórii a princovi Albertovi o svojom vynáleze Analytical Engine, na ktorom boli prvé počítačové programy vytvorené Adou Lovelace, dcérou lorda Byrona.

média sociální

"Dnes som mala to potešenie spoznať detské iniciatívy počítačového kódovania a zdá sa byť vhodné, aby som publikoval túto pozíciu Instagram v múzeu vedy, ktorý dlho podporoval technológiu, inovácie a inšpiroval novú generáciu vynálezcov."
Počas svojej dlhej vlády sa kráľovná – britský najdlhší vládca – stretla s mnohými technologickými zmenami.

Bola prvou osobou, ktorá ju korunovala, keď boli v roku 1953 povolené televízne kamery vo Westminsterskom kláštore.
Viac ako pol milióna ďalších televíznych prijímačov bolo predaných v týždňoch až do historickej udalosti. Videl tiež zavedenie farebnej televízie, mobilných telefónov a internetu.
Rovnako urobila v roku 1958 prvé "trupové volanie" v Spojenom kráľovstve – diaľkový hovor uskutočnený v tej istej krajine.
Ona sa stala prvým panovníkom poslať e-mail, keď technológia bola v plienkach počas návštevy armádnej základne v roku 1976.

instagram)

Jej vnuky, princezná Beatrice a Eugenie vysvetlili koncepciu YouTube pre ňu a ona potom spustila svoj vlastný kanál na mieste v roku 2007.
Počas návštevy kancelárií Google v Londýne v roku 2008 tiež osobne odovzdala video na stránku zdieľania videa. Pred piatimi rokmi poslala kráľovná aj jej prvý tweet počas návštevy vedeckého múzea.
Počas tejto návštevy otvorila aj výstavu s názvom Tweeting: "Je pre mňa potešením otvorenie výstavy Informačný vek dnes v múzeu @ScienceMuseum a dúfam, že sa ľudia budú tešiť na návštevu." Elizabeth R ".